Шини літні Profil COLLIN'S UNICARGO
- 215/65 R 16C 107R
Шини ПРОФІЛЬ (PROFIL) ― це недорогі шини відмінної якості, які не поступаються продукції відомих виробників.
Технологія отримання відновленої «наварной» шини Profil характеризуються високою якістю, довговічністю і надійністю застосування. Це особливо важливо, беручи до уваги безпеку водіння.
Крім вищезгаданих характеристик, шини Profil мають набагато нижчу ціну, ніж нові шини.
Замовляти можна також ОПТОМ! Детальна інформація за тел. або відповім на всі питання в повідомленні!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profil |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Висота профілю шини | 65 |
| Індекс швидкості | R |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина шини | 215 мм |
| Індекс навантаження шини | 107 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Вантажні/автобуси |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 728 ₴












