Шини літо 205/60-16 (92V) PROFIL Pro Sport 2 відновлені (Наварка)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profile |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Висота профілю шини | 60 |
| Індекс навантаження шини | 92 |
| Індекс швидкості | V |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина шини | 205 мм |
| Призначення | Легкові |
| Стан | Відновлені |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 991 ₴/10 шт.












