Шини 195/65 R 15 (91T) ALPINER A4 Targum Зима Наварка
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
от 1 844 ₴
Показать оптовые цены- +380 (50) 647-20-90
- +380 (99) 226-69-76
Шини 195/65 R 15 (91T) ALPINER A4 Targum Зима (Наварка)
Великий асортимент шин 15го радіусу.
Крім даного товару у нас на складі є великий асортимент відновлених шин, практично любий розмір та на автомобіль будь якого призначення.
На весь асортимент шин ми надаємо гарантію:
- на встановлення (дисбаланс, грижі, кривизна)
- розклейка протектора (підшкірний спуск, розслоювання протектора) на весь термін експлуатації.
Ми працюємо напряму з Європейськими виробниками, і слідкуємо за якістю шин, які потрапляють до нас на склад. У нас відновлені шини виготовлені методом гарачого наварювання, виключно, першого ґатунку!
Якщо покупець з іншого міста і хоче придбати нашу продукцію, ми здійснюємо відправлення вантажу перевізниками Нова пошта, Делівері, Міст експрес наложеним платежем, без передоплати або по передоплаті.
За консультацією або оформленням замовлення дзвоніть до нашого менеджера-консультанта тел :
+38-098-320-30-55,
+38-099-22-66-976,
+38-098-48-26-665
А також відвідайте наш інтернет магазин відновлених шин : https://avto-profil.com.ua
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Targum |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Посадочный диаметр шины | 15" |
| Высота профиля шины | 65 |
| Индекс нагрузки шины | 91 |
| Индекс скорости | T |
| Страна производитель | Польша |
| Ширина шины | 195 мм |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Легковые |
| Наружный диаметр шины | 15" |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
- Цена: от 1 844 ₴








