Зимние шини 225 70 Р 15С ( 112/110Q) Profil Winter Extrema C2
Грузовые шини для буссов и микроавтобусов
Польской фирмы Profil - Collins ( наварка)
Описание
Пропонуємо 225 / 70 - 15С зимові Шини для Спринтера , та інших моделей авто, по Mishelin технології .
Протектор від Nokiana HAKKA
Повністю відновлена шина
ШИНИ PROFIL 185 195 205 215 225 235 R 15 R 16 R 17 R 18 R 19
Mishelin каркас
А також:
175/65-15
185/65-15
195/65-15
195/70-15С
205/60-15
205/65-15
205/70-15С
215/70-15С
225/70-15С
В народі - Наварка .
Хороша ціна , та якість .
Гарантія на шиномонтаж.
Гарантія від виробника діе на розклейку протектора -на весь час експлуатації шин!
Розріз, прокол технічні пошкодження Шини ( шишки) Гарантія Не діe
Доставка по Україні Интайм , та Нова почта.
Е в наявності інші розміри.
Дзвоніть уточнюйте.
+380983203055
+380992266976
+380984826665
https://avto-profil.com.ua/
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Collins (наварка) |
| Сезонность шин | Зимние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 15" |
| Высота профиля шины | 70 |
| Индекс скорости | Q |
| Страна производитель | Польша |
| Ширина шины | 225 мм |
| Назначение | Грузовые/автобусы |
| Наружный диаметр шины | 15" |
| Индекс нагрузки шины | 112/110 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
- Цена: 3 144 ₴












